1999 - 2015
-můj zájem o výtahy


Nové počítadlo od 28.5.2016:
počítadlo.abz.cz

Aktualiz.: 2.5.2020

Přidáno nejnověji:
Jak to začalo:
Historky:
Zaniklé výtahy:
Zajímavé atypy:
Zajímavosti:
Releové výtahy:
Duplexy:
Pístové výtahy:
Nákladní výtahy:
Jídelní:
Simulátory:
Paternostery:
Nové programované výtahy:
Princip výtahů:
Zapojení výtahů:
Odkazy, články:
Kontaktujte mne:


Mé WEBY

Kamilův web o brněnském podzemí
První stránky

o brněnském podzemíOd 1.září:


Zde je prostor
pro Vaše logo
a ikonu
nebo reklamu,
i výměnný systém.

Zaniklé výtahy:

Dům na Valchařské v Brně


Do tohoto domu jsme byli pozváni, protože zde straší. Nepříjemné pocity mnoha lidí i personálu včetně zážitků ve sklepě a na půdě... Další potvrzení, že tyto věci se tu a tam dějí. Zde to souviselo s něčím temným za války. Budu opět nekonkrétní - naprosto. Majitelé by si logicky žádnou publicitu nepřáli. Takže pár záběrů, které mají podnítit k objevování zajímavých míst, technických památek, jejich dokumentaci a porozumění...Zaniklé výtahy

Zdviž pro sudy a zásobování sklepa

Tento dům zařazuji kvůli zdejšímu původnímu zavážecímu zařízení. Není to výtah v pravém slova smyslu, ale mechanizmus pro zásobování sklepa. Tím spíše, že je zde i schéma, nalepené přímo na dveřích menšího rozvaděče - ovládací skříňky zároveň, jsem se rozhodl tento ponurejší objekt zařadit. Kontrolovali jsme jej doslova od celé půdy až po celé sklepy - kvůli strašení, nepříjemným úkazům, které se zde občas stávaly i personálu, když do sklepa pro něco šel.

V mnohých domech přetrvávají zbytkové energie ještě z války a nebo zbytky nepříjemných událostí, úmrtí a podobnej humus. Jedná se o nevypořádané a nevyčištěné psychosomatické otisky a energie, mnohdy případně přetrvávající entity, které pobyt v domě znepřijemňují. Pokud takový problém máte a skutečně vám znepřijemňuje osobní život, kontaktujte šéfa sdružení Agartha. Ten však občas nechává své číslo z webu stahnout, když má dost otravných lidí. Lidí kteří potřebují čistit energie v sobě, nebo ve svých domech, je totiž nejméně polovina - nekonečně moc. On chce logicky pomahat jenom vážným případům, kde duchové nebo astrální otisky skutečně obtěžují život.


Zaniklé výtahy

Detail šachty zdviže

Zaniklé výtahy

Dívám se do ovládací skříně

Zaniklé výtahy

Detail plánku zapojení na dvířkách - plánek je zakreslen blokově složitě, což je funkčně hodně nepřehledný přestože se jedná o triviální zapojení pro směr nahoru nebo dolu s dojezdem "na koncák", 2 tlačítka a 2 stykače, nic víc. Proč si lidi libují ve složitostech?

Zaniklé výtahy

Procházíme sklepy a detekujeme negativní energie - tehdy byla k dispozici na měření jen virgule, dnes lze paranormální jevy a mnohé entity detekovat i s pomocí citlivého Gaussmetru, protože jakmile vstupuje a zasahuje entita do našeho časoprostoru, narušuje a mění hodnoty magnetického pole v místě, na což snadno gaussmetr reaguje, rozdíl bývá i o 4 a více miliGauss.

Zaniklé výtahy

Těžiště negativních energií je však v případě tohoto domu nahoře na půdě

Zaniklé výtahy

Zde se kumulují, mrazilo nás (nikoli průvanem, vzduch se nehnul), scházelo se tu prý německé gestapo... K čemu došlo, není známo, ale čistka (prostor, energií) celého domu byla nutná. Tím se zabýval kolega, mne potěšila víc ta jednoduchá zdviž na sudy :))


Především mne zajímají staré výtahy, historické a technické podzemí. Nevyhýbáme se místům, kde straší, nebo zůstává jiné svinstvo, ale rozhodně to nevyhledávám. Mám rád nabíjecí harmonická silová místa třeba ve zdravém lese nebo čisté jeskyni, leckde je zajímavé i detekovat prolínání různých (kladných) entit do našeho časoprostoru zmiňovaným Gaussmetrem, ale nemusím do destruktivních míst kde jsou nižší entity a straší a vysávají energii, to mi přijde opravdu zbytečné, zatěžovat se třeba nižšími astrály, VARUJI KAŽDÉHO - POZOR NA TENTO ASTRÁLNÍ BORDEL CO SE LECKDE NALEPÍ NA VÁS a oslabuje vaši auru a vitalitu, pozor na vyvolávání duchů, vyhledávání těchto míst, pozor na kontaktování "zemřelých", tomu se mohou věnovat jen opravdu nerozumní - hloupí lidé. Vyjimkou je jedině těžký případ obtěžování těchto entit, kdy s nimi je potřeba odborně věc vypořádat! • Následný článek v menu >> Zaniklý výtah ve Františkánském klášteře v Brně
 • Hlavní menu >> Co hledám a sháním


  ZPĚT o stránku

  Víte - li o starém výtahu, ukážete mi strojovnu, poskytnete fotky, svůj příběh... >>> kontaktujte mne...

  www.STAREVYTAHY.cz  webmaster: Kamil Pokorný
  email: pokorny.kamil(a)seznam.cz
  © 2020

  Partner tohoto projektu:

  Server www.i-vytahy.cz